Cesta života - Osobní rozbor 

Každá lidská bytost je jiná a s příchodem na svět přináší zcela originální příběh. Je náš život předurčen osudem nebo naší svobodnou vůlí? Myslím, že je to trochu od obojího ...

Jsme takoví, jaký byl svět, když jsme na něj přišli. Zápis okamžiku zrození. Ale my si vybíráme, jak se sebou naložíme. Zda se budeme proměňovat se světem, nebo půjdeme proti němu. Dokonce si můžeme i škodit, můžeme se ztratit, zapomenout na sebe. Pak se ozve osud a postará se, abychom se vrátili zpět na svou cestu. Ale čím více zabloudíme, tím víc návrat obvykle bolí.

Osobní rozbor vám pomůže uvidět mapu, s kterou jste přišli na svět. Ale jakou cestou se vydáte, to záleží jen na vás...

Na základě astrologie, numerologie a chiromantie vypracuji rozbor vaší životní cesty. Takový příbalový leták či návod k použití. Zaměřím se na váš potenciál, na oblasti, ve kterých se vám bude vždy dařit. Ale najdu i místa, kde musíte počítat s možným neúspěchem. Prozradím vám, co se máte v životě naučit i směr, kterým se máte vydat. Podle čar v ruce zjistím váš momentální stav. Které ze svých možnosti rozvíjíte? Jak nakládáte se svým talentem? Zda je potřeba něco v životě změnit, něčeho si všimnout, či nechat být, protože cesta tím směrem je marná.

Respektuji, že každý z nás má svou originální cestu. A tak se raději vyhýbám veškerým prognózám, protože vím, že i sebelépe míněná proroctví se mohou za určitých okolností stát kletbou, která znemožní svobodnou volbu. 

Z celého srdce doufám, že doporučení, která v rozboru najdete, vám budou k užitku... 

S přáním všeho dobrého ❤️ Markéta 

Přednáška na festivalu Žijící srdce
Přednáška na festivalu Žijící srdce

Při rozborech využívám astrologii, numerologii a čáry ve vašich dlaních.

Šamanka z Háje čtení z ruky
Šamanka z Háje čtení z ruky

Chiromantie

neboli čtení z ruky, zcela přesně reflektuje místo, kde se právě na své životní cestě nacházíme. Zda naplňujeme svůj osud a nebo se s ním pereme a jdeme tam, kde nám hrozí nebezpečí. Také prozrazuje náš zdravotní stav, emoce i momentální množství energie.

Astrologický rozbor
Astrologický rozbor

Astrologie

nabízí zápis toho, jaký byl svět v okamžiku našeho prvního nádechu. Takový svět vnímáme jako správný. Astrologie umí odhalit naše přednosti, těžkosti i směřování našeho života, ale také to, kde nám hvězdy přejí a kde na nás přísně dohlíží.

Numerologická mřížka
Numerologická mřížka

Numerologie

pomocí čísel ukazuje, jakými tématy se v životě budeme zabývat, ale i to, co máme přirozeně zvládnuté a nemusí nás trápit. Naznačuje náš vztah k duši, tělu i mysli, ale třeba i to, jak nás vnímají druzí.

   Podívejte se, jak takový osobní rozbor vypadá...

OBJEDNEJTE SI OSOBNÍ ROZBOR

Vyplňte kontaktní údaje, přesný čas a místo narození, nahrajte fotografie obou dlaní i s prsty a odešlete. Máte-li nějaké speciální otázky, napište je do poznámek. Co nejdřív se vám ozvu a doladíme podrobnosti :)

5 důvodů, proč si osobní rozbor objednat:

  • pomůže vám ujasnit si vlastní priority
  • svůj život uvidíte z nadhledu a v souvislostech
  • vaše nezdary ukáže v novém světle
  • vrátí jistotu do vašich plánů
  • bude se vám lépe a vědoměji žít