Přidejte se k Síle Kruhu...

01.09.2020

Od září otevírám nový šamanský kruh, který se chystá změnit svět.

Žijeme je zvláštním pocitu, že na nás záleží. Naše vlastní sebedůležitost dosáhla svého vrcholu a my zapomněli na své místo v celém příběhu. Iluze, že vše se točí kolem nás, nás zbavuje soudnosti a síly. Svět se kamsi propadá a my se snažíme zachránit sami sebe. Copak je něco takového vůbec možné?! 

My sami jsme svět a naše ruce, naše srdce, vše, na co máme a můžeme mít dosah, je potřeba zapojit ve prospěch celku. Služba to je téma, které přichází.

Naše setkání ponesou název Síla Kruhu ... volá nás síla těch, kteří pro nás mají práci. Těch, kteří dokážou smést pocit naší vlastní výjimečnosti a zapálit nás jako baterku, abychom byli světu konečně k užitku. Možná se při té cestě něco naučíme, ale dost možná, že se jen vzdáme svého nesmyslného nároku na sebe sama. Já, i když se docela slušně bojím, jsem připravena. A vy?

Pokud máte odvahu, chuť nebo se cítíte být osloveni, přidejte se, jste srdečně vítáni!

Součástí kruhu bude také osobní rekapitulace, kterou bude dělat každý sám za sebe. Tahle stará magická technika, dokáže z našich osobních příběhů uvolnit velké množství síly a vrátit nám ztracené části naší duše.

Termíny setkání Síla Kruhu: 19/20.9., 17/18.10., 7/8.11., 30/1.12., 9/10.1., 6/7. 2., 6/7.3., 10/11.4., 1/2.5., 5/6.6. a o prázdninách Cesta vize.


Kruh bude tentokrát do určité míry otevřený, ale nemohu vám zaručit, že když přijedete jen na některá setkání, že se nebudete v tématu ztrácet :) Vyjdu vám ale velmi ráda vstříc s jakoukoliv pomocí, pokud se do společné práce můžete zapojit jen občas.

Cena: 2500 Kč včetně stravy a střechy nad hlavou :)

Počet účastníků je limitovaný velikostí týpí - cca 20 míst. Podrobné informace se dozvíte po registraci na mail poradna@pristav69.cz

Pokud máte pocit, že byste se rádi naučili základům šamanské práce, připravila jsem pro vás 3/4.10. seminář Základy šamanismu. Informace brzy zveřejním na svých stránkách :)

Máte-li jakékoliv dotazy bez obav pište a volejte. Další informace najdete na Facebooku


S láskou

Markéta Dobrá, šamanka z Háje

*******************


ONLINE REZERVACE

Pokud se chcete přihlásit, můžete rovnou tady, přijde mi to na mail ...