Naučte se věštit aneb chiromantie je vždy po ruce 1. díl

09.06.2020

Čtení z ruky je skvělá věštecká metoda, která má tu výhodu, že k tomu nic nepotřebujete. Jen své ruce a ruce vašich přátel. Čím víc rukou uvidíte, tím víc se toho naučíte a navíc, je nesmírně fascinující pozorovat kolik všelijakých rukou na světě je. Co člověk, to jiná ruka!

Nejprve si je třeba povšimnout toho, jaký má ruka tvar, velikost a jaká je na dotek. Tradičně existují různá označení - zemská, vodní, vzdušná, vlhká atp., ale to není až tak podstatné. Důležité je, jak na vás ta která ruka působí. Některá je jakoby utkaná ze sna - to je ruka člověka jemného, ruka nepraktického intelektuála má zase dlouhý, štíhlý tvar. Větší ruka značí člověka osobitého a nepřehlédnutelného. Pokud je hutná plná polštářků, má v sobě hodně energie - často ruce masérů bývají takové, pak se jedná o člověka živočišného někdy až agresivního. Důležitá je také poloha a velikost palce, který znamená JÁ a značí jak výrazný člověk jako osobnost je.

Naučte se věštit
Naučte se věštit


Pravá značí osud - levá cestu

Pokud si tedy prohlédnete ruce a získáte z nich určitý dojem, podívejte se do dlaní. V levé ruce je napsáno to, co máte dáno do vínku a v pravé, jak s tím nakládáte. Pokud na pravé ruce něco chybí, čáry jsou kratší a zakrnělé nebo jsou docela jiné, je určitě něco v nepořádku. Pravděpodobně potlačujete nebo nevyužíváte své přirozené vlohy. Začněte se tedy tím vážně zabývat. Základem pro výklad je levá ruka, ale musíte si zároveň všímat vzájemných rozdílů, protože ty nám také mnoho napoví.

Ruka se dělí uprostřed dlaně na část směřující k palci (sluneční strana) - znamená jaké je postavení člověka k sobě, ke své rodině a ke věcem praktickým. Všímejte si, jak je tato část masivní nebo naopak. Druhá strana, směřující k hřbetu ruky (měsíční strana) - nám zase podává informace o našem vztahu ke světu a k našemu podvědomí.

Kde najdete v ruce peníze?

Pak je dobré si všimnout, kolik čar ruka obsahuje. Mám na mysli nejen výrazné hlavní čáry, ale i množství menších čar. Člověk, který má jen několik výrazných čar, bývá přímočarý a rozhodný, ale někdy také až příliš sebestředný a neschopný naslouchat a naopak ten, který má ruku samou čárku, dá na všechny ostatní, jen ne na sebe - to se však netýká podélných čar na palci, které mimo jiné ukazují na schopnost žít a i vydělávat peníze.

      ... pokračování brzy :)

Vaše šamanka Markéta