Na samý okraj duše - šamanský kruh

13.08.2022

Doba kolem nás je neklidná, Vodnář přichází. Otvírám 13. šamanský kruh a srdečně zvu všechny, kteří se chtějí připojit ke společné práci.

Hledám ty, kteří cítí, že je nutné naučit se čerpat sílu z míst mnohem hlubších, než je běžná skutečnost. Ukotvit se tak pevně, aby se měnící svět stal jen pěnou dní. Hledám ty, kteří tuší ticho za hlukem světa, za láskou přijetí a za hranicemi jednotu. Na šamanských seminářích jsme vždy chodili daleko a nacházeli odpovědi. Tentokrát jsme ale pozváni do míst mnohem vzdálenějších :) Na samý okraj duše, dotknout se energií, které tvoří podstatu našeho bytí.

Markéta Švarcová - šamanský kruh
Markéta Švarcová - šamanský kruh

To jsem zase poetická 😊 zkrátka, půjdeme dál, než jsme se kdy vydali a uvidíme, co nás tam čeká. Zvu všechny neklidné i klidné hledače a hledačky. Všechny, kteří dovolí svému vědomí, aby se rozšířilo a dotklo se podstaty světa tak, aby získalo jistotu, že je jeho součástí.

K cestování používáme šamanský buben. Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti. Kruh bude otevřený, ale bylo by dobré počítat s tím, že se zúčastníte aspoň většiny setkání a případně si pořídíte šamanský buben.

Cena: 2500 Kč včetně stravy, dřeva do týpí a střechy nad hlavou

Termíny: 10. - 11. září 2022 na kukuřičný úplněk :) a pak další vždy 1. víkend v měsíci.

Místo konání: Háj u Habartic

Přihlášení nutné na mail poradna@pristav69.cz nebo přes stránky www.samanismus.cz a pokud máte jakékoliv dotazy bez obav pište a volejte.


S láskou ❤️

Markéta Švarcová, šamanka z Háje