Jak najít pravou Lásku? – návod o šesti bodech

10.06.2020

Zdá se nám nesmírně těžké, najít člověka, který k nám patří? A pokud už se někdy někdo takový objevil, zamilovanost stejně po čase přešla, rozplynula se jak obláček dýmu a zůstalo po ní jen zranění a smutek? Nemusí tomu tak být, ale chce to hodně kuráže a pravdivosti.

Často si říkáme, na každém něco je, tak co! 

Je smutná pravda, že náš postoj k tomuto tématu je velmi silně ovlivněn perspektivou vztahů, kterými jsme prošly, nebo které ze svého okolí známe. A tak pokud vztahy mezi našimi rodiči byly neutěšené, je velmi pravděpodobné, že budeme s partnerem, s kterým se nám žije jen o trochu lépe. Často si pak říkáme, na každém něco je, tak co! Ale ke skutečné Lásce má takové soužití opravdu daleko. Většina vztahů kolem nás je totiž v lepším případě postavená na toleranci, která je spíše než respekt k partnerovi, přehlížením skutečnosti, že není vše, tak jak má být. Na světě je pravé Lásky bohužel opravdu málo a většina z nás dokáže výborné partnerské vztahy ve svém okolí spočítat na prstech jedné ruky.

Jak najít lásku
Jak najít lásku

Možná se vám to nezdá, ale láska je otázkou životního postoje nebo, chcete-li, životního rozhodnutí. 


Nabízím návod, jak najít pravou Lásku❤️:


  1. Trvat na Lásce na 100%. To znamená nikdy se nesmířit s polovičatým vztahem založeným na výchově dětí, společném placení nájmu nebo třeba na tom, že nechceme být sami. Dobrý vztah neznamená ani mít rekordmana v posteli a nic víc, i když dobrý sex k Lásce neodmyslitelně také patří. Jednoduše žádné polovičatosti nebrat!
  2. Udělat si pro Lásku místo. Tento bod bývá obvykle dost složitý, protože se nám velice těžko hledá, jak to vlastně máme. Musíme být zkrátka připraveni vpustit Lásku do celého svého světa a my sami nesmíme určit kam ano a kam ne. Nemusí to nutně znamenat, že se vzdáme všeho, co máme rádi, ale musíme být k tomu ochotni. To pro začátek stačí!
  3. Vědět, proč Lásku chci. Jediný pravý důvod, proč Lásku chtít, je poznání. Tedy touha zjistit, kdo vlastně jsem a jaký je život kolem mě. Všechny ostatní důvody, proč vlastně hledáme lásku, patří spíše do kategorie "chci vlastnit". Je tedy potřeba se velice pravdivě podívat, jak to vlastně máme. Chtít lásku, protože to tak má být, nebo protože chci děti, nebo abych měl jen pro sebe svého člověka - na to vše si musíme posvítit!
  4. Postavit Lásku před své rodiče. Samozřejmě každý má rodiče jiné, ale většinou, když jsme k sobě upřímní, zjistíme, že naši rodiče mají poměrně přesnou představu o tom, kdo je náš ideální partner. Bude to pravděpodobně dobře situovaný, vyrovnaný muž. Pohled našich rodičů nás zcela jistě ovlivňuje. Ale co když naše polovička jezdí na motorce, je švorc nebo se právě podruhé rozvádí? Zůstaňte otevření všem možnostem.
  5. Postavit Lásku před své děti. Tento bod vám asi nadzvedl mandle, že? Nemějte mi to prosím za zlé, ale láska k dětem je něco docela jiného než láska partnerská. A pokud hledáme tatínka pro své děti, možná ho sice najdeme, ale pak to bude spíše vztah z rozumu než opravdové vzplanutí! Věřte, že muž, který opravdu miluje svou ženu, miluje celý její svět a s ním i její děti. A naopak. I děti přijmou toho, kdo miluje jejich mámu, protože pak dělá celou rodinu šťastnou. A tak se nebojte. S Láskou děti rozhodně přes palubu nejdou!
  6. Naslouchat hlasu své duše. Říká se, že když chtěl Bůh dobře ukrýt svá tajemství o člověku, schoval je do něj a proto mi sami ani nevíme, co je pro nás nejlepší. Často si sice něco myslíme, ale když pak dorazíme do cíle svého snažení, zjistíme, že nám celá ta snaha ani nestála zato. Duše ale naše tajemství zná a tak se vyplatí jí naslouchat. Důvěřovat svým touhám a nechat se vést. Protože Láska přijde jedině tehdy, pokud naší duši lahodí a je s ní ve shodě.

Pokud dokážete na všechny tyto body odpovědět ANO, jste připraveni na velikou Lásku.

Nevěříte? Tak otevřete dveře, Láska stojí už za nimi.


Vaše šamanka Markéta