TEXTY - SEMINÁŘE - POZVÁNKY

V mém novém blogu najdete články o tématech, která mě baví - o šamanismu, bylinách, léčitelství, chiromantii, o věcech mezi nebem a zemí a možná dojde i na horoskopy. Budu velmi ráda za vaše postřehy a komentáře. Už se těším! Také tu chci zveřejňovat chystané semináře a samozřejmě informace o šamanském kruhu, který začne od září.

Zdá se nám nesmírně těžké, najít člověka, který k nám patří? A pokud už se někdy někdo takový objevil, zamilovanost stejně po čase přešla, rozplynula se jak obláček dýmu a zůstalo po ní jen zranění a smutek? Nemusí tomu tak být, ale chce to hodně kuráže a pravdivosti.
Čtení z ruky je skvělá věštecká metoda, která má tu výhodu, že k tomu nic nepotřebujete. Jen své ruce a ruce vašich přátel. Čím víc rukou uvidíte, tím víc se toho naučíte a navíc, je nesmírně fascinující pozorovat kolik všelijakých rukou na světě je. Co člověk, to jiná ruka!
Máte po koronakrizi doma uklizeno? Tak nezapomeňte také na své tělo, které potřebuje odbourat a vyčisti škodliviny, které do sebe nachytalo z toho všeho strachu a zmatku. K tomuto účelu se skvěle hodí čistící čaj. Uleví od smutku, přílišného přemýšlení a vrátí vám klid a rovnováhu. Mnohokrát jsem ho vyzkoušela a tak vím, že zaručeně funguje.

Pokud chcete dostávat novinky z mého blogu jako první, nechte na sebe mail v Newsletteru - najdete ho TADY.

ONLINE REZERVACE

Na semináře si zarezervujte místo včas. Potvrzení a podrobné informace pošlu e-mailem.